Posiadacze Bitcoinów gotowi umrzeć trzymając swoje krypto, jeśli cena pozostanie poniżej 10k

58 procent posiadaczy Bitcoin Evolution w ankiecie przeprowadzonej przez krytyka kryptońskiego i venture capitalistę Petera Schiffa ujawniło, że są gotowi umrzeć ze swoim cyfrowym majątkiem, jak długo pozostanie on poniżej 10k. Schiff przeprowadził pulę na Twitterze, pytając posiadaczy BTC, jak „o wiele dłużej cena Bitcoin musi pozostać poniżej 10.000 dolarów, zanim wrzucisz ręcznik i sprzedasz“?

28.168 respondentów wzięło udział w badaniu, ponieważ ponad połowa z nich (58%) twierdziła, że jest gotowa zabrać go do grobu, jeśli nie pęknie do 10k.

RelatedPosts
Autor Bitcoin and Black America mówi o Bitcoinie jako dźwigni finansowej
Bitcoin hashrate nowy ATH: Spirala Śmierci Górników FUD zadebiutował ponownie
Wysoce bezpieczne transakcje Bitxoe Bitcoin nadchodzą wkrótce
Bez wsparcia DeFi, cena Bitcoin może spaść.

15 procent twierdziło, że po roku sprzedadzą, 14 procent miało czekać trzy lata, a 13 procent czekało jeszcze 10 lat, zanim w końcu wrzuciło ręcznik. Schiff, jak wcześniej wspomniano, jest krytykiem krypto i niedawno powiedział, że nie ma możliwości Bitcoin cena nie będzie handlu na 25.000 dolarów kiedykolwiek po wielu pundits wierzą, że krypto w pewnym momencie będzie skok do tego poziomu.

Reakcja Petera Schiffa na posiadaczy Bitcoinów

Po sondażu, venture capitalista powiedział posiadaczom Bitcoinów, entuzjastom, że żaden punkt cenowy nie ujrzy go „panikować-zakupić“ kryptokurtę. Przypomniano by w maju, że Schiff powiedział, że Bitcoin upadnie.

Podobno nie można polegać na basenach Twittera, jak w niektórych przypadkach, a publiczność jest zazwyczaj stronnicza. W przypadku Schiffa, sondaż prawdopodobnie dotrze do zwolenników krypto waluty, którzy mogą chcieć go trolować, biorąc pod uwagę jego komentarze na temat krypto waluty. Możliwe jest również, że większość respondentów to osoby nie będące posiadaczami Bitcoinów.

Warto jednak zauważyć, że ostatnio złoto radzi sobie lepiej niż Bitcoin. Metal szlachetny uderzył na początku tego roku w dziewięć lat.

Wyniki Gold sprawiły, że Boris Schlossberg, dyrektor zarządzający FX Strategy w BK Asset Management i krytyk kryptoński, powiedział, że Gold jest prawdziwym Bitcoinem.

Cena Bitcoinu
Cena Bitcoinów w ostatnich tygodniach pozostawała w stagnacji wahając się między 9.000$ a 9.300$.

Król kryptoński miał krótki stint zanurzając się poniżej 9k dolarów i wracając w mniej niż 12 godzin. W momencie składania tego raportu, Bitcoin handluje za 9.221 dolarów.

Kilku analityków poczyniło różne bycze przepowiednie na temat krypty, szczególnie w tym roku ze względu na niedawne obniżenie o połowę, wierząc, że w tym roku wzrośnie ona co najmniej powyżej 20 tys. dolarów.

Dieser Beitrag wurde am 15. Juli 2020 veröffentlicht, in Blockchain. Setze ein Lesezeichen mit dem Permanentlink.